E-shop
Úvod » STAVBA » Stavebná chémia » PU peny » PU pena nízkoexpanzné BL6
Charakteristika BL6 PU peny nízkoexpanznou - spray 300ml:
Jednozložková polyuretánová pena, vulkanizujúci vzdušnou vlhkosťou.
Balenie: spray 300ml.
Použitie BL6 PU peny nízkoexpanznou - spray 300ml:
Vhodná pre montáž okien, dverí a podobných stavebných prvkov s požiadavkou na nižšiu penivosť peny - najmä vhodná pre malé kotviace škáry, kde hrozí možnosť deformácie zárubní a rámov z dôvodu veľkej penivosti.
Možno použiť pre vyplňovanie dutín, otvorov, prestupov, pre izoláciu vodovodných potrubí, bojlerov - vždy s ohľadom na nižšiu penivosť. Vytvára polotuhú penovú štruktúru, ktorú možno upravovať - rezať, omietať, natierať.
Pena neodoláva UV žiareniu.
vzhľad Napěňující tekutina
merná hmotnosť 18 - 20 kg / m3
nelepivosť 10 - 15 min.
Rezateľnosť 25 - 30 min.
penivosť 28 - 32 l / 750 ml
tvarová stabilita Max. 5%
Aplikačná teplota +5 Až + 40 ° C
tepelná odolnosť -40 Až + 90 ° C
Odolnosť UV žiarenie nie
dilatačné škáry ako výplň
teplota skladovania + 5 ° C do + 25 ° C
doba skladovania 18 mesiacov
Aplikačné postup:
Podkladové plochy musia byť odprášenie, odmastené, môžu byť vlhké, nie však ojíněné alebo pod vodou.
Dóza peny pred aplikáciou by mala mať teplotu od + 5 ° C do + 35 ° C (ideálne je + 20 ° C), dózu je nutné min. 1 minútu pred aplikáciou pretrepať vo vodorovnej polohe.
Potom sa naskrutkuje aplikačné trubička - v prevedení SPRAY alebo sa dóza naskrutkuje na aplikačnú pištoľ - prevedenie GUN.
Vyplňovaný priestor vyplňte maximálne do polovice, pena intenzívne nadobúda.
Čerstvú penu odstránite výrobkom Čistič peny alebo Odstraňovač silikónu a peny, zaschnutú penu len mechanicky.
Ďalšie informácie si môžete prezrieť v záložke - Na stiahnutie